S Magne B6 vstříc každodenním starostem!

„Ráno sotva dokážu vstát z postele, vůbec na nic nemám energii. Hromadí se mi pracovní úkoly – jak to všechno zvládnu?“

Dobrá zpráva je, že se takto nemusíte cítit věčně. Možná je načase začít doplňovat hořčík. Právě dostatečný příjem tohoto minerálu je při hektickém způsobu života důležitý.

Níže najdete způsob, jak zvládat stresové situace.

Magne B6® Forte! Zvládejte každou situaci (v pohodě a) bez zbytečných nervů!

  • Magne B6® Forte je doplněk stravy s osvědčenou kombinací hořčíku a vitamínu B6 na podporu psychiky, nervů, energie a na snížení únavy vyčerpání
  • Při dlouhodobém stresu dochází ke zvýšenému vylučování hořčíku z organismu. Je proto důležité dbát na dostatečný příjem hořčíku ve stravě nebo pomocí doplňku stravy.
  • Magne B6 Forte je vhodný pro ty, kdo chtějí svému tělu zajistit dostatečný příjem hořčíku.
  • Hořčík je v lidském těle nutný pro životně důležité enzymatické reakce. Rovněž přispívá k normální činnosti svalů.
  • Vitamín B6 je mimo jiné nezbytný pro metabolismus bílkovin a imunitu.

Kromě dostatečné hladiny hořčíku potřebujeme také schopnost se vypořádat se stresem. Stres je součástí našeho života, a proto je dobré si pro jeho zvládání zvolit účinnou strategii. Můžeme se zaměřit na to, abychom ovlivnili příčinu, která stres vyvolává, a postavili se k problému čelem. Nebo se můžeme soustředit na své emoce a snažit se změnit vlastní reakce vyvolané stresovou situací, abychom zmírnili negativní pocity, které se nás zmocňují.

Aby byly naše antistresové strategie účinné, musíme být samozřejmě odhodlaní a nesmíme se nechat ovládnout tísnivým pocitem stresu.

Hořčík a vitamín B6 přispívají k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálnímu metabolismu bílkovin.

Magne B6 Forte

Zjistěte více o Magne B6 Forte

Více o produktu
Magne B6 Forte

Kde koupit

Podívejte se, kde si můžete zakoupit produkty značky MAGNE B6.

Přejít do vyhledávače lékáren
Kde koupit Kde koupit