Magne B6 Forte Plus a odolnost vůči stresu

Tělo dospělého člověka obsahuje v průměru 24 g elementárního hořčíku, který je nutný pro fungování více než 600 enzymatických reakcí.

V případě opakujících se stresových stavů nebo vyčerpanosti je naše tělo vystaveno zvýšené zátěži a jeho potřeba hořčíku vzrůstá. V delším časovém horizontu to může vést ke snížení zásob hořčíku a nakonec k jeho nedostatku, který se může projevovat různými příznaky. V důsledku toho se naše citlivost na stres může ještě zvětšit.

Pokud se potýkáte se stresem, je pro Vás vhodný doplněk stravy Magne B6 Forte Plus, který obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Kromě hořčíku a vitamínu B6 obsahuje také výtažek z rostliny Rhodiola rosea (rozchodnice růžová), která pomáhá organismu přizpůsobit se emocionálnímu stresu, pomáhá normalizovat hladinu stresového hormonu a dalších látek, které se při stresu uvolňují, a tak přispívá k odolnosti organizmu vůči stresu a ke zmírnění s ním spojené únavy. Dále obsahuje vitamín B9, který napomáhá k normální psychické činnosti, jako je paměť a koncentrace.

TIPY PRO ZLEPŠENÍ ŽIVOTNÍHO STYLU

1. Uvolněte se!

Neřekneme jistě nic nového, když vyzdvihneme význam relaxace, meditace a autogenního tréninku. Nejen že se při nich zbavíte zbytečného svalového napětí, ale také uvolníte mysl a uspořádáte svoje myšlenky. S relaxací a dechovými technikami vám může pomoci také jóga, ale pokud na ni zrovna nemáte čas, prospěje vám i pouhý hluboký nádech a výdech.

2. Rozvrhněte si čas

Často sami sebe stresujeme horami úkolů a nesplnitelnými termíny. Promyslete si, co je opravdu důležité, a co se vám jako důležité jen zdá. Stres zvyšují také odkládané úkoly, které čekají na splnění. Vyberte si jednu takovou věc, úplně jednoduchou, například vyřízení telefonátu, a hned ji udělejte.

3. Odměňujte se

Velice vám prospěje, když se na konci dne plného stresu budete trochu hýčkat, i kdyby to měla být jen relaxační koupel nebo půlhodinka čtení. Takovéto malé odměny přijdou vhod hlavně v zimě nebo za špatného počasí: měkké textilie, příjemné osvětlení, svíčky, horký čaj, drobná sladkost...

4. Večer je určen k odpočinku

Před ulehnutím se nalaďte na spánek, včas zanechte práce a úklidu, odložte stranou rodinné problémy a zcela se oddejte odpočinku. V tomto čase se nezabývejte plánováním úkolů na další den ani nedohánějte domácí práce, které jste přes den nestihl(a).

Magne B6 Forte Plus

Zjistěte více o Magne B6 Forte Plus

Více o produktu
Magne B6 Forte Plus

Kde koupit

Podívejte se, kde si můžete zakoupit produkty značky MAGNE B6.

Přejít do vyhledávače lékáren
Kde koupit Kde koupit